Vysoká absorpce
Výjimečně rychlé hrudkování

Téměř minimální prašnost

Pro výjimečné a náročné kočky, a také majitele, kteří vědí ocenit pohodlí

Zjistěte, čím je výjimečná

Mohlo by se zdát, že v případě podestýlek nelze hovořit o exkluzivitě. Zní to příliš vznešeně, vždyť je to jen toaleta pro kočky!

Vždyť právě - "jen"?

Navržena na míru

Při výrobě podestýlky Canadian Cat jsme analyzovali všechny problémy a připomínky majitelů koček, přičemž se nám podařilo vytvořit produkt, který přináší řešení nejčastějších problémů.

1

vyhledávaná

podestýlka pro kočky,

která nepráší

naše řešení

Podestýlku Canadian Cat tvoří pravidelné, malé zrnka, které jsme úplně zbavili prachové frakce. Je to velmi důležitá informace pro majitele, kteří si kladou otázku: Jaká podestýlka je vhodná pro kočku s astmatem?

2

vyhledávaná

podestýlka pro kočky,

která se nepřilepí k toaletě

naše řešení

Canadian Cat je podestýlka pro kočky, která má výjimečné absorpční vlastnosti. Jak funguje trojitá aktivace použitá během výroby? Bentonitové zrnka díky ní absorbují větší množství tekutiny ještě rychleji, na základě čeho se moč nedostane až k stěnám toalety, ke kterým se tedy ani podestýlka následně nepřilepí.

3

vyhledávaná

podestýlka pro kočky,

která se neroznášejí

naše řešení

Kočky už svými tlapkami nebudou roznášet podestýlku do okolí toalety. Kočky mají totiž vrozený reflex zahrabat své exkrementy, proto se podestýlka zvykne dostávat i do okolí toalety. Canadian Cat je však bentonitová podestýlka, která rychleji a lépe absorbuje tekutinu, a proto je možné do toalety vsypat nižší vrstvu steliva, díky čemuž se snadno udržuje okolí toalety v čistotě.

4

vyhledávaná

podestýlka pro kočky,

která skvěle překrývá nepříjemné pachy

naše řešení

Unikátní způsob výroby a speciálně zvolený materiál na produkci podestýlky Canadian Cat zaručuje ochranu před nepříjemnými pachy. Zabraňuje také šíření bakterií, které jsou hlavní příčinou nepříjemných pachů.

5

vyhledávaná

podestýlka pro kočky,

kterou nemusíte každý den měnit

naše řešení

Stelivo Canadian Cat, tak jako všechny bentonitové podestýlky, které hrudkují, není nutné každodenně vyměňovat. Stačí odstranit hrudky a pevné exkrementy, a následně dosypat příslušné množství podestýlky. Díky drobným zrnům a výjimečným absorpčním vlastnostem již malé množství podestýlky dokáže absorbovat celou tekutinu, a proto je stelivo Canadian Cat výjimečně efektivní a úsporné.

Naše podestýlky pro kočky

Bentonitová podestýlka pro kočky je jedna z nejpopulárnějších voleb do kočičích toalet. Vyzkoušejte podestýlku pro nejnáročnější majitele. Canadian Cat.

Canadian Cat

baby powder

Kde se dá koupit

Canadian Cat

lavender

Kde se dá koupit

Canadian Cat

unscented

Kde se dá koupit

Super Benek doporučuje!

Zobrazit všechny produkty

Podestýlku vyrobil producent značky Super Benek