Suchá krmiva

karmy suche
karmy suche
karmy suche
karmy suche

Zobrazit všechny produkty

Suchá krmiva pro kočky

Jaké jsou výhody suchého krmiva pro kočky Strong & healthly cat?

Vysoký obsah bílkovin živočišného původu

Kočky jako masožravci by měly přijímat co nejvíce živočišných produktů, a proto v suchém krmivu Strong & healthy cat je obsah živočišných bílkovin na úrovni až 77 – 80%.

Unikátní komplex pro zdraví a vitalitu kočky

Formula 5 Complex v krmivu Super Benek přináší speciálně zvolené přísady, které podporují a pečují o zuby, trávicí soustavu, imunitu, srst a kůži.

Suchá krmiva pro kočky Strong & healthy cat

Krmiva Super Benek z linie Strong & healthy cat přinášejí stravu pro kočky s vysokým obsahem bílkovin, jejíž recepturu připravila skupina odborníků s cílem poskytnout kočkám co nejkomplexnější krmivo. Charakteristickou vlastností této linie je vysoký obsah živočišných bílkovin (77 – 80%) a formule 5 Complex.

  • DENTAL CARE, tedy silné a zdravé zuby díky tripolyfosforečnanu sodného (S.T.T.P), který váže vápník ve slinách. Přirozené čištění zubů je možné díky správně zvolené tvrdosti a formě granulí tohoto krmiva.
  • OPTIMAL digestiv, tedy stimulace funkčnosti střev a pomoc při vyprazdňování. Přísada montmorilonitu má příznivý vliv na trávicí a vylučovací soustavu, přičemž yukki (???) odstraňuje příčiny vzniku nepříjemného pachu v dechu a exkrementech. Schopnost vázat vodu zabraňuje vzniku průjmů.
  • IMMUNITY CONTROL krmivo je obohacené o probiotika, které nepodléhají trávení, díky čemuž stimulují růst a aktivitu střevní flóry u kočky.
  • TOXIN Absorption díky montmorilonitu se z organismu odstraňují toxiny a těžké kovy.

karmy suche

Super Benek Kitten

Krmivo určené pro mladé kočky – vyvážený obsah tuků a bílkovin (živočišné bílkoviny v krmivu – 80%), omega kyselin a probiotik, které zajišťují dodatečnou ochranu pro rozvíjející se imunitní systém koťat.

karmy suche

Krmivo Super Benek Strong & Healthy cat – Adult

Krmivo je obohaceno o komplex Immunity Control spolu s přírodními rostlinnými probiotkami, které stimulují střevní flóru. Obsah nenasycených OMEGA-3 mastných kyselin ovlivňuje kondici kůže a srst, a k tomu má protizánětlivý účinek. Vyvážené složení živin zajišťuje výjimečnou kondici a je zdrojem mnoha výhod pro zdraví kočky.

karmy suche

Krmivo Super Benek Strong & healthy cat – anti-hairball

tedy kontrola vzniku chlupových bezoárů. Kompletní krmivo díky rostlinným vláknům, vláknině a celulóze zabraňuje usazování chomáčů chlupů a srsti, a zlepšuje přesun potravy v trávicí soustavě. Jako všechna krmiva z této série i Strong & healthy cat – anti-hairball jsou bohaté na živočišní bílkoviny, vitamíny a potřebné mastné kyseliny.

karmy suche

Krmivo Super Benek Strong & healthy cat – urinary

zabraňuje vzniku struvitových (ledvinových) kamenů díky správné úrovni minerálních látek. Krmivo je obohaceno o kyselinu citrónovou, která snižuje pH moči, a brusinku, která chrání močové cesty.

Jaké krmivo mám vybrat?

Je zřejmé, že jinou potravu potřebují mladé a jinou zase dospělé kočky. Jiné složení by mělo mít krmivo pro kočky po kastraci nebo pro ty, které mají střevní problémy. I způsob života koček má velký význam. Jak tedy třeba vybrat to nejlepší krmivo pro kočku? Tak, aby v co největší míře odpovídalo konkrétním potřebám koček.

kočky vlastnosti koček jaké krmivo naše doporučení
Koťata (do 12 měsíců života) Tato zvířata rostou, rychle se rozvíjejí, jsou aktivní a velmi pohyblivé. Krmivo bohaté na kalorie a bílkoviny, které uspokojí ty nejvyšší stravovací potřeby koťat. Přísady pomáhají posilovat kosti a svaly, a také se postarají o správný vývoj nervové soustavy a mozku. Super Benek Kitten – mladá kočka – vyvážený obsah tuků a bílkovin (živočišné bílkoviny v krmivu – 80%), omega kyselin a probiotik, které zajišťují dostatečnou ochranu pro rozvíjející se imunitní systém koťat.
Dospělé kočky (od 1. roku života) Kočky bez problémů s nadváhou a jiných zdravotních problémů. Fyzická aktivita – mírná. vyvážené krmivo Krmivo Super Benek Strong & Healthy cat- Adult – krmivo obohacené o komplex Immunity Control spolu s přírodními rostlinnými probiotkami, které stimulují střevní flóru. Nenasycené omega-3 mastné kyseliny ovlivňují kondici kůže a vzhled srsti, a k tomu mají i protizánětlivý účinek. Vyvážené složení živin zajišťuje výjimečnou kondici a je zdrojem mnoha výhod pro zdraví kočky.
Kastrované nebo sterilizované kočky a ty, které trápí nadváha Zvířata, které mají tendenci dostat se do problémů s nadváhou, jsou ohroženy vznikem močových kamenů z důvodu kastrace. Krmivo s nižším obsahem kalorií má menší obsah fosforu a hořčíku ve srovnání s jinými krmivy, přičemž zabraňuje vzniku kamenů v močovém měchýři. Krmivo Super Benek Strong & healthy cat- Sterilised – kompletní krmivo s nižším obsehem kalorií, které zároveň zachovává vysoký podíl živočišných bílkovin.
Kočky, které mají problém s ukládáním chlupů v trávicí soustavě Jde nejčastěji o dlouhosrsté jedince, ale může se to týkat i koček s krátkou srstí, které polykají chlupy během toho, jak se vylizují. Vyšší obsah rostlinných vláken a vlákniny Krmivo Super Benek Strong & healthy cat- anti-hairball – tedy kontrola vzniku chlupových bezoárů. Kompletní krmivo, které díky rostlinným vláknům, vláknině a celulóze zabraňuje usazování chlupů a srsti a zlepšuje přesun potravy v trávicí soustavě. Jako všechna krmiva z této série i Strong & healthy cat – anti-hairball jsou bohaté na živočišné bílkoviny, vitamíny a potřebné mastné kyseliny.