Kukuřičné podestýlky

żwirek
żwirek
żwirek
żwirek
Zobraz všechny produkty

Podestýlky pro kočky

Vyrobené z kukuřice

Proč podestýlka z kukuřice? Hlavné výhody kukuřičné podestýlky :

 

Přírodní a bezpečné

Kukuřičná podestýlka je vyrobena z přírodní a biologicky odbouratelné suroviny, která kočku nijak neohrožuje ani v případě spolknutí.

 

Efektivní a pohodlné použití

Podestýlka z kukuřice velmi rychle hrudkuje. Z toalety je třeba pravidelně odstranit hrudky a pevné exkrementy. Vytvořené hrudky můžete buď spláchnout v toaletě nebo kompostovat. Na výběr máte různé balení od menších praktických až po velké, což Vám dlouho vydrží.

 

Dobře absorbuje nepříjemné pachy

Důležitým rysem kukuřičné podestýlky je vysoká účinnost absorbování charakteristického a nepříjemného zápachu moči kočky. Na výběr máte i varianty s přidanou aroma, která významně zvýší Váš domácí komfort.

Moderní a ekologický

Naše kukuřičné podestýlky patří mezi naši novinku. Při tvorbě této podestýlky jsme se zaměřili nejen na vysoké očekávání chovatelů koček, ale i na samotné kočky (i ty umí být náročné).

Podstatou podestýlky je přírodní mletá kukuřice, bez přidávání jakýchkoliv chemických látek. Takto jsme dosáhli nejen to, že podestýlka je bezpečná ale také velmi šetrná k životnímu prostředí.

Kukuřičná podestýlka a odstranění v toaletě.

Vzniklé hrudky můžete bez obav spláchnout do toalety. Jednotlivé hrudky se pod vlivem velkého množství vody zcela rozpadnou. Rozpadlé hrudky díky svému přírodnímu původu neuvolňují žádné škodlivé látky. Pravidelným odstraňováním vytvořených hrudek udržujete toaletu čistou a zabraňujete tvorbě bakterií a jiných mikroorganismů.

POZNÁMKA: Zkontrolujte místní předpisy pro odstranění podestýlky do toalety.

Super Benek Corn Gold

Tato podestýlka je ve formě pravidelných rolí s hladkým a pravidelným povrchem. Díky tomuto tvaru jsou na dotek velmi příjemné a kočka jejich nevynáší ven z toalety.

Super Benek Corn

Dostupné vůně : Přírodní, čerstvá tráva a mořský vánek
Informace: Výborně pohlcuje zápach a moč, nepráší se, velmi jemný pro tlapky a dlouho vydrží..

Jak často měnit kukuřičnou podestýlku?

Naše kukuřičné podestýlky vytvářejí rychle pevně hrudky, díky čemuž není nutná každodenní výměna podestýlky v celé toaletě. Vytvořené hrudky a pevné části odstraňte lopatkou. Následně dosypte čerstvou podestýlku abyste dorovnali původní úroveň. Výměna celé podestýlky a následné omytí celé toalety, postačuje při jedné kočce jednou za 3 až 4 týdny.

Pamatujte na několik zásad jak využívat kukuřičnou podestýlku co nejdéle.

Jak stosować żwirek kukurydziany?

Ideální vrstva podestýlky je 5 - 6cm. Kočky mají totiž ve zvyku si udělat do podestýlky malou jamku. Při malé vrstvě je riziko, že vytvořena jamka dosáhne dna nádoby, což by mělo za následek zašpiněné tlapky a nutnou výměnu a omytí celé toalety. Také si je třeba uvědomit, abyste dosýpali podestýlku z krátké vzdálenosti (aby se granulky zbytečně nedrtili). Po dosypání podestýlky s ní zatřeste, aby se drobné zrnka dostali na dno toalety.
Vytvořené hrudky dosáhnou nejlepší pevnost po přibližně 30 minutách. Po této době je můžete bez obav odstranit z toalety a doplnit novou vrstvou. Pevné exkrementy odstraňte co nejdříve.
Zde platí jednoduché pravidlo jako u všech podestýlka. Nejdůležitější je podestýlku uložit na suchém místě a snažit se, aby se do kapsy nedostala vlhkost či voda. V takovém případě by mohlo dojít ke znehodnocení či dokonce tvorbě plísní.