Pohlcovače a neutralizátory

szampony mokre
szampony mokre
szampony mokre

Zobrazit všechny produkty

Svěžest a příjemná vůně

Pohlcování a neutralizace pachů

Proč je dobré používat pohlcovače a neutralizátory?

Na co se používají?

Neutralizátory a pohlcovače jsou prostředky, jejichž cílem je potlačit nepříjemné pachy, které vzniknou když kočka použije toaletu. Zároveň zvyšují účinnost a prodlužují
životnost podestýlky.

K čemu jsou potřeba ?

Díky nim se můžete těšit ze svěžesti a příjemné atmosféry. Tato řada produktů má speciálně zvolený komplex látek, které vážou moč a
uvolňující se amoniak.

Jaký přípravek si mám vybrat?

Pokud vám kromě pohlcování nepříjemných pachů záleží i na prodloužení času používání podestýlky a zvýšení hygieny steliva, doporučujeme produkty ve formě granulí nebo prášku. Preparáty ve spreji se skvěle hodí do místností, ve kterých se nachází kočičí toaleta.

Způsob použití absorbentů a neutralizátorů

Produkty v granulích:

V kočičí toaletě: posypat povrch podestýlky malým množstvím pohlcovače, následně zatřást toaletou tak, aby se prášek dostal na její dno.

Mimo kočičí toalety: malé množství preparátu nasypat na zašpiněné místo a jeho okolí. Po několika minutách odstranit nečistoty.

Produkty ve spreji

Po odblokování rozprašovací trysky je třeba stisknout spoušť. Proud nasměrovat před sebe nebo na místo vzniku nepříjemných zápachů, a zároveň sprej držet ve velké vzdálenosti od obličeje.

V jaké formě je dostupný tento produkt?

Neutralizátory jsou dostupné ve verzi granulí a spreje. Produkty jsou k dispozici v lahvích s dávkovačem a ve spreji, díky kterému je možné preparát snadno aplikovat a použít jako osvěžovač v místnostech nebo v blízkosti kočičích toalet, psích pelíšků a klecí hlodavců, přičemž granule neutralizátorů ale taky absorbentů se skvěle hodí do toalet a na konkrétní místa po zvířecích nečistotách.

super Benek
Pohlcovač pachů Organic Line

Produkt se 100% rostlinným původem, který je pro zvířata neutrální a přirozeně se rozkládá. Může se používat v toaletách se všemi druhy podestýlek. Mimo toalety je třeba jej aplikovat na znečištěný povrch. Pohlcovač skvěle neutralizuje nepříjemné pachy, zlepšuje funkčnost a účinnost podestýlky a zabraňuje přilepení podestýlky ke dnu toalety.
Dostupné vůně: přírodní, citrusová, čerstvá tráva.

super Benek
Pohlcovač pachů Mineral line

Minerální pohlcovače jsou produkty vytvořené na bázi bentonitu a ideálně se hodí do kočičích toalet, ve kterých stelivo tvoří bentonitová podestýlka. Tato surovina má skvělé absorpční vlastnosti – pohlcuje tekutinu i nepříjemný zápach. K tomu účinně likviduje mikroorganismy, přičemž zastavuje jejich šíření.

Dostupné vůně: neutrální, levandulová, zelený les, mořská.

super Benek
Pohlcovač pachů Silica gel

Jde o produkt založený na bázi silikagelu. Silikagel je pórovitá forma oxidu křemičitého vytvořená synteticky z křemičitanu sodného. Silikagel je tvrdý a odolný, přičemž se vyznačuje pohlcováním vlhkosti, protože má silné hygroskopické vlastnosti.

Dostupné aroma: ovocná.

super Benek
neutralizátor

Dezinfekční a neutralizační látky tohoto produktu jsou založeny na přírodních komplexech přísad. Zvířata ho dobře snášejí, přičemž se doporučuje zejména pro ty majitele domácích zvířat, kteří chtějí prodloužit čas užívání podestýlky a nechtějí se trápit s nepříjemným zápachem z toalety.
Dostupné aroma: přírodní, levandulová, ovocná, zelený čaj.

super Benek
neutralizátor Spray

Jde o šikovný prostředek s dávkovačem, který účinně odstraňuje nepříjemný zápach kolem toalety a v celém domě. Jemná vůně se po použití neutralizátoru drží ve vzduchu, přičemž je příjemná pro člověka a zároveň ji dobře snášejí všechna zvířata.
Dostupné vůně: mořská, aloe, zelený čaj, bílé květy, černé hrozny, exotické ovoce

super Benek
Pudr na čištění toalet

isticí přípravek na toalety, díky kterému odstraníte i ty nejodolnější nečistoty z toalet, ale také z klecí, terárií, voliér a podobně. Super Benek Pudr na čištění toalet nejen čistí a dezinfikuje, ale také zanechává svěží a příjemnou vůni.