O NÁS

Producentem značky Super Benek je firma CERTECH, která již 25 let působí v zoologické branži a nabízí zákazníkům nejkvalitnější produkty, díky kterým mají možnost se každodenně komplexně postarat o zdraví svých domácích zvířátek.
V současnosti značka Super Benek produkcí pokrývá:

  • podestýlky pro kočky (bentonitové, dřevěné, kukuřičné a silikagelové)
  • neutralizátory a pohlcovače zápachů,
  • mokré krmiva,
  • suché krmiva,
  • přípravky určené k péči o kočky (šampóny, ústní vody, speciální pachové pomůcky)
Kontakt

A všechno se začalo od podestýlek ...

Bentonitová podestýlka Super Benek je nejznámější produkt z naší nabídky. Když jsme před 25 lety začali s jeho výrobou, za hlavní cíl jsme si stanovili zajistit kvalitu v rámci každé výrobní fáze tak, aby finální produkt splňoval požadavky spotřebitelů. Díky tomuto předpokladu a každodenní snaze o jeho realizaci je bentonitová podestýlka tou nejžádanější. Technologové, kontroloři kvality a laboranti každý den dohlížejí na výrobní proces. Co je však důležité, aktivita celého týmu nekončí při kontrole. Snažíme se vyvíjet produkty, které přinesou řešení problémů a uspokojí požadavky zákazníků. Proto v linii bentonitových podestýlek Super Benek najdete tolik variant a typů podestýlek: standard, economic, compact, optimum, shaggy pro dlouhosrsté kočky, s vůní i bez vůně.

Podestýlky Super Benek však nemají jen bentonitové složení. V nabídce najdete i:

  • dřevěné podestýlky,
  • silikagelové podestýlky,
  • kukuřičné podestýlky.
Každý z těchto produktů vznikl, aby přinesl řešení potřeb pro konkrétní skupiny majitelů koček. Při bentonitových podestýlkách je nejdůležitější zajistit kvalitu a užitné vlastnosti podestýlky, až do převzetí produktu zákazníkem. Víme, jaké náročné je při obrovském množství informací a produktů najít tu nejvhodnější podestýlku pro kočky, a proto systematicky rozšiřujeme sortiment, aby si majitelé koček mohli vybrat ověřené produkty, které vyrábí známá a ověřená firma.

Už nyní má Super Benek ve své nabídce neutralizátory a pohlcovače zápachů, pudry na čištění kočičích toalet, ale i suché a mokré krmiva, jakož i kosmetické přípravky.

Jakość produktów super benek

nejlepší kvalita

Nejde tu jen o přizpůsobování se zavedeným systémům řízení kvality (ISO: 9001, GMP, HCCP), ale zejména o poslech návrhů a požadavků zákazníků, kteří denně používají naše produkty, a tedy nejlépe vědí, co je důležité pro zlepšení kvality a užitných vlastností našich produktů.

Jakość produktów super benek

tým expertů

Lidé, kteří každý den vášnivě a angažovaně - a co je nejdůležitější - s příslušným vzděláním pracují, na tom aby produkty Super Benek byly ty nejlepší výrobky na zoologickým trhu a aby odpovídaly potřebám majitelů koček.

Jakość produktów super benek

Profesionální služby zákazníkům

Jsme vám k dispozici, a proto neváhejte a obraťte se na nás se všemi otázkami o našich produktech nebo zdraví vašich čtyřnohých miláčků. Nepřehlédněte naše příspěvky na blogu, kde se dělíme o naše poznatky a zkušenosti.

Kontaktujte nás!

Pokud máte zájem o naši nabídku nebo se chcete dozvědět více