Silikonové podestýlky

żwirek
żwirek
Zobrazit všechny produkty

Podestýlka pro kočky

vyrobena ze silikonu

Výhody silikonové podestýlky

Pro ty, kteří vědí ocenit uživatelský komfort

Silikonová podestýlka nehrudkuje. Pohlcuje tekutinu celým svým povrchem, kterou uzavírá ve své struktuře, a tudíž není třeba odstraňovat a dosypávat podestýlku pokaždé když kočka použije toaletu.

Podestýlka není prašná a doporučuje se zejména pro kočky s alergiemi

Dřevěná podestýlka je velmi lehká, a zároveň účinná. Sedmilitrové balení podestýlky ve verzi hrdukovacieho granulátu váží necelé 3 kg.

Zabraňuje rozšiřování nepříjemného zápachu po místnosti

Silikonové podestýlky skvěle pohlcují nepříjemné pachy, protože je v sobě vážou. Díky tomu celý nepříjemný zápach zůstává v toaletě a nerozšiřuje se po místnosti.

silikonová podestýlka

Majitelé koček, kteří hledají výjimečně silné absorpční podestýlky, které jsou zároveň účinné a pohodlné při používání, by měli vyzkoušet podestýlky označované jako silikonové.
Toto stelivo je vyrobeno z vodního křemene, tedy silně absorpční sloučeniny, která pohlcuje celým svým povrchem tekutinu a uzavírá ji ve své struktuře. Co to znamená pro funkčnost podestýlky? Toaletu se silikonovou podestýlkou není třeba uklízet pokaždé když ji kočka použije.
Krystalky pohlcují nejen částečky vody, ale i amoniaku, aromatických sloučenin a alkoholu. Majitelé tedy nebudou cítit nepříjemný zápach a nebudou se muset trápit šířením bakterií v toaletě. K dalším výhodám silikonových podestýlek patří i to, že nejsou prašné, přičemž se doporučují pro kočky, které mají problémy s alergií.
Tato podestýlka je také skvělým řešením pro osoby hledající stelivo, které lze odstranit v toaletě.

Kdy je třeba odstranit podestýlku?

Tento typ podestýlky nehrudkuje. Krystalky díky pórovité struktuře pohlcují celou tekutinu a také těkavé sloučeniny, které v sobě uskladní. Pokud je toaleta s podestýlkou na místě s dobrou cirkulací vzduchu, zachovává si ještě déle své vlastnosti. Voda se z podestýlky vypaří a ostatní chemické látky zůstávají v její struktuře. Změna zabarvení z průhledného na žlutavé je signálem pro výměnu podestýlky. Pevné exkrementy je třeba odstraňovat systematicky a průběžně.

Super Benek Crystal

Vysokoúčinná a ultraabsorpční podestýlka pro kočky, která skvěle pohlcuje nejen moč, ale i nepříjemný zápach.

  • Super Benek Crystal Natural je podestýlka s hrubším zrnem (od 0,8 do 5 mm).
  • Super Benek Crystal Compact je podestýlka s jemnými krystalky (0,5 do 2 mm).

Super Benek Standard

Vysokoúčinná a ultraabsorpční podestýlka pro kočky, která skvěle pohlcuje nejen moč, ale i nepříjemný zápach.

  • Super Benek Crystal Natural je podestýlka s hrubším zrnem (od 0,8 do 5 mm).
  • Super Benek Crystal Compact je podestýlka s jemnými krystalky (od 0,5 do 2 mm).